gototop

Komentáre 2016-2017

31. januára 2017,  v deň hodnotenia polročnej práce žiakov a odovzdávania výpisov vysvedčení bolo vyučovanie na I. stupni iné. V laviciach nesedeli deti, ale rôzne literárne postavy z kníh, rozprávkové bytosti a celá plejáda filmových a historických postavičiek.

Na chodbách ste  mohli stretnúť princezné, baletku, či zvieratká  a bielu pani so závojom, ako sa rozprávajú  s drakom, vodníkom či kovbojom.

 

Čítať celý článok...
 

Tematický celok VODA v 7. ročníku v predmete chémia obsahuje množstvo rôznorodých informácií, z rôznych oblastí – chémia, biológia, geografia, fyzika, environmentálna výchova atď. Aby sme sa ich naučili efektívne, využili  sme stratégiu myšlienkovej mapy, ktorá štruktúrou zodpovedá ľudskému mozgu

Čítať celý článok...
 

Niektoré látky majú schopnosť tvoriť kryštály. Kryštalizácia je spôsob oddeľovania zložiek zmesí, pri ktorom sa využíva schopnosť látky rozpúšťať sa v danom rozpúšťadle a tvoriť kryštály. Vyskúšali sme si to v 7. ročníku na chémii v rámci laboratórnej práce

Čítať celý článok...
 

Je krásnou tradíciou na našej škole, že v januári nás každoročne navštevujú zahraniční študenti. Aj tento rok sme privítali milú návštevu  šiestich študentov z Indonézie, Nového Zélandu , Číny, Ukrajiny a Brazílie v rámci medzinárodného projektu Educate Slovakia v spolupráci s organizáciou AIESEC Košice, Incoming Exchange Programme.

Projekt bol zameraný na zlepšenie medzi-kultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodného prostredia, moderného neformálneho vzdelávacieho programu a hlavne na rozvíjanie komunikačných zručností v cudzom jazyku.

 

Čítať celý článok...
 

18. a 19. januára na Kežmarskej 28 prebiehalo školské kolo olympiády v ruskom jazyku. Olympiády sa zúčastnilo spolu 22 žiakov, ktorí riešili úlohy v dvoch kategóriách.

Umiestnenie:

 

Čítať celý článok...
 


Stránka 10 z 16


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB