gototop

Komentáre 2016-2017

Dňa 3. 5. 2017 sa žiačky našej školy zúčastnili vyhlásenia výsledkov výtvarnej súťaže Zdravé Košice. Žiačka Nelka Vargová z 2.C obsadila 2. miesto a žiačka Zuzka Volavková bola na 3. mieste v kategórii I. stupňa  ZŠ. Ocenené dievčatá

Čítať celý článok...
 

 

Žiaci 3.A  sa zapojili  do súťaže  Vodníček, ktorú vyhlásila Východoslovenská vodárenská  spoločnosť.  Žiaci vytvorili nástenku a rozprávky o vode.  Iniciátorkou súťaže bola Natália Beneová a trieda vyhrala  3. miesto. Ceny  žiakom  prišiel  odovzdať  zástupca  spoločnosti a zdôraznil úlohu mladej generácie pri ochrane vodných zdrojov. Pochválil žiakov za veľmi peknú prácu.

Prečo vodu musíme chrániť

„Môj otec mi povedal, že na zemi  75%  špinavej vody a len  1%  čistej vody, preto je zaujímavé  1 %. Toľko vody na pitie?

Čítať celý článok...
 

 

Na našej škole sa uskutočnila výtvarná celoškolská súťaž v návrhu loga k 50. výročiu založenia školy. Porotcami boli žiaci 8. ročníka.

Čítať celý článok...
 

Umožňuje praktické vyučovanie s najnovšími počítačovými a mobilnými komunikačnými zariadeniami. Systém Vernier sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a rôznymi meracími senzormi. Výsledky laboratórnych meraní možno vyhodnocovať na počítačoch, tabletoch alebo smartfónoch.

Čítať celý článok...
 


Stránka 5 z 16


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB