gototop

Komentáre 2016-2017

Vo všetkých triedach 3. a 4. ročníka zisťovali, čo čítajú chlapci a čo dievčatá. Vytvorili sme si rebríčky najčítanejších kníh. K najčítanejším knihám žiaci pripravili aj plagáty.

 

Čítať celý článok...
 

Žiaci Vivienka Vnadová z 1.D a Alexander Kima zo 4.C reprezentovali našu školu v okresnom kole súťaže v speve ľudovej  piesne. Počas očakávania poroty rozospievali a roztancovali celé obecenstvo.

 

V posledný marcový týždeň sa aj naša škola pripojila k oslavám Marca – mesiaca Frankofónie a žiaci francúzskeho jazyka spolu s pani učiteľkou pripravili pre ostatných spolužiakov Týždeň francúzskej kultúry. Každý deň bol venovaný inej aktivite – v pondelok sme sa spoločne učili slovíčka ponalepované v spoločných priestoroch školy, v utorok sme sa naučili niečo z histórie ako aj zo súčasnosti Francúzska z projektov žiakov.

Čítať celý článok...
 

Dňa 5. mája sa žiaci 2.C triedy zúčastnili podujatia „Veselý chodník“ na Hlavnej ulici, ktoré je už tradične neoddeliteľnou súčasťou osláv Dňa mesta Košice.

Čítať celý článok...
 

Krásny úspech dosiahli naše žiačky v celoslovenských kolách.

Elena Horanská, žiačka 4.B sa zúčastnila celoslovenského kola súťaže Ruské slovo a získala 1. miesto.

Nina Szilagyiová, žiačka 6.C nás reprezentovala v celoslovenskom kole Olympiády v ruskom jazyku v Bratislave a umiestnila sa na 4. mieste.

Čítať celý článok...
 


Stránka 4 z 16


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB