gototop

Komentáre 2015-2016

ZŠ Hroncová bola usporiadateľom regionálneho kola v umeleckom prednese slovenskej rozprávky. A my sme tam pod vedením p.učiteľky Aleny Janičovej poslali našich najlepších recitátorov, ktorí nesklamali.

Čítať celý článok...
 

Dňa 23.10.2015 CVČ na Popradskej ulici zorganizovalo súťaž v aranžovaní rastlín s témou „Košík plný jesene“.

Čítať celý článok...
 

Naša škola sa v tomto šk.roku prihlásila do súťaže „ Úsmev pre strom“.

Zapojenie do súťaže korešponduje s plnením úloh environmentálneho programu Zelená škola. Projektom Úsmev pre strom chce spoločnosť SHP Group vyjadriť svoj postoj k ochrane životného prostredia. Jeho cieľom je podnietiť učiteľov, žiakov základných a stredných škôl a ich rodičov aby aj svojou činnosťou napomáhali k zlepšovaniu nášho životného prostredia, zelenším a krajším mestám a chránili tak našu planétu.

Čítať celý článok...
 

V prvú októbrovú sobotu sa za krásneho slnečného počasia zúčastnili žiaci našej školy, ktorí aktívne navštevujú krúžok Pohybové hry, výletu do Vysokých Tatier.

Čítať celý článok...
 

V piatok, 16. októbra, celá škola hýrila farbami vďaka projektu „Farebné zdravie“. Jeho výsledkom bolo vytvorenie nápaditých, esteticky spracovaných plagátov ako aj neuveriteľne naaranžovaných a na vitamíny bohatých jedál. Červená, modrá, zelená, žltá, oranžová- jablká, špenát, citróny, paradajky, pomaranče, kokos či hrozno- to všetko ste mohli obdivovať v malej telocvični a ohodnotiť svojimi hlasovacími značkovačmi.

Čítať celý článok...
 


Stránka 9 z 9


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB