gototop

Komentáre 2015-2016

V spolupráci s neziskovou organizáciou Junior Achievement Slovensko, JA Slovensko, začíname vzdelávať našich žiakov v rôznych programoch. Cieľom vzdelávacích programov je poskytnúť žiakom praktické informácie o organizovaní a fungovaní podniku v systéme slobodného podnikania.

Zároveň v rámci učebných osnov doplňujeme obsahy jednotlivých predmetov konceptmi na rozvíjanie podnikateľských a ekonomických zručností

Čítať celý článok...
 

Naša škola sa opäť zapojila do testovania KOMPARO. Na testovanie boli pripravovaní pani učiteľkami a matematiky a slovenského jazyka. Novinkou testovania ôsmakov bola časť z biológie a geografie. Zaujímavá bola aj práca s rôznymi druhmi textov a zadaní. To ich preverilo s úrovne čitateľskej gramotnosti, aplikovania teoretických poznatkov pri výbere správnych odpovedí. A ako to dopadne?? Uvidíme. Naši ôsmaci a deviataci sa tvárili spokojne.

Janičová, Mitrová

Čítať celý článok...
 

Medzinárodný deň školských knižníc po prvý raz vyhlásila Dr. Blanche Woolls, prezidentka Medzinárodnej asociácie školského knihovníctva, roku 1999. Odvtedy sa oslavuje každý rok štvrtý októbrový pondelok.

Čítať celý článok...
 

Akcia na podpuru záujmo o čítanie.  Akcia zameraná na tvorivosť žiakov.  Akcia zameraná na nadviazanie kontaktov medzi slovenskými a českými školami, poznávanie života žiakov v rôznych kútoch.

Čítať celý článok...
 

V areáli ZŠ Postupimská Košice sa konal 11. ročník krásnej súťaže, kde sa stretli žiaci košického kraja. Naši zástupcovia sa nestratili a svojimi prednesmi prekvapili a potešili porotu a hlavne nás, lebo traja reprezentanti a tri umiestnenia nám doniesli.

Čítať celý článok...
 


Stránka 8 z 9


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB