gototop

Komentáre 2015-2016

Dňa 11.5.2016 žiaci Viktória Gillingerová z 5.C a Samuel Babják z 5.D sa zúčastnili po úspešnom školskom on line kole, regionálneko kola Botanikiády 2016 v priestoroch botanickej záhrady v Košiciach.

Prvoradým cieľom tohto projektu bolo usporiadať príťažlivé podujatie pre žiakov a učiteľov zároveň,

Čítať celý článok...
 

Milí rodičia, priatelia školy!

V prípade, že pri elektronickom prihlasovaní na dobrovoľnú brigádnickú pomoc v rámci projektu Naše mesto, zistíte, že aktivita je obsadená, aj tam ste srdečne vítaní pri iných aktivitách. Registrujte sa u vedenia školy.

Ďakujeme

 

Мама, будь всегда со мною рядом!
Мама, мне ведь большего не надо!
Мама, только не грусти!
Ты меня за всё, мамочка, прости!

 

Mama, stoj vždy vedľa mňa!

Mama, veď ja Ťa mám veľmi rada!

Mamička, len nesmúť!

Len mi všetko prosím Ťa odpusť!

 

 

Prianie všetkým mamám na svete naspievali žiaci 5.C a 5.D na hodine ruského jazyka pod vedením p. uč. Magurovej.

 

Za podpory Nadácie Pontis sa uskutoční opäť najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v strednej Európe pod názvom “Naše Mesto“. Dňa 10.júna 2016, v piatok, od 9.00 do 16.00 budú dobrovoľníci pomáhať neziskovkám, školám, škôlkam v  slovenských mestách. Projekt Naše Mesto pomáha meniť veci okolo nás. Umožňuje nám všetkým priložiť ruku k dielu, aby sme spoločnými silami zlepšili prostredie v ktorom žijeme.

Milí rodičia a priatelia našej školy.

Aj keď sa spolu s rodičmi a zamestnancami školy snažíme upraviť prostredie, v ktorom sa naše deti vzdelávajú, potrebovali by sme pomoc Vašich šikovných rúk pri:

  • odstránení hrdze z plota,
  • natretí plota zelenou farbou
  • pri menších nenáročných sadových úprav – hrabanie, plenie.

 

Čítať celý článok...
 

Už v stredu sme rozmýšľali a vymýšľali ako by sme trochu pomohli našej Zemi. Očistiť ju od odpadkov, recyklovať použitý papier, plasty, kovy, sklo. Urobili sme si čelenky a tešili sa na piatok. Naša Zem je guľatá so svojimi pólmi, svetadielmi, vodou v oceánoch, moriach, riekach, jazerách a premeňoch,

Čítať celý článok...
 


Stránka 4 z 9


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB