gototop

Úvod Aktuality
Aktuality
Šachový turnaj SLNIEČKO 2015 PDF Tlačiť E-mail

V pekný letný deň v piatok 12.6.2015 sa uskutočnil na ZŠ Kežmarskej 28 šachový turnaj Slniečko 2015 Turnaja sa zúčastnilo 14 detí z prvého až piateho ročníka troch škôl a jeden škôlkar!

Súťažili v spoločnom turnaji pre dievčatá aj chlapcov, ale vyhodnotení boli oddelene.

Turnaj na ZŠ Kežmarskej 28 má už dlhoročnú tradíciu a dúfajme, že sa bude ešte mnoho rokov na škole hrať.

Čítať celý článok...
 
GARDEN PARTY PDF Tlačiť E-mail

GARDEN PARTY" - príjemná atmosféra, skvelá nálada, bohatý kultúrny program, škola krúžkov, program hier, smiech a zábava. Tak možno stručne charakterizovať podujatie organizované pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

1.júna 2015 popoludní sa školské ihrisko zmenilo na zábavný park s bohatým kultúrnym program, kde deti v jednotlivých aktivitách mali možnosť predviesť sa pred svojimi rodičmi, vyblázniť sa, vyskúšať si svoje zručnosti, potrápiť svoj rozum, tancovať, spievať a bližšie sa zoznámiť s tradičnou ľudovou kultúrou. Svoju celoročnú činnosť prezentovali krúžky pod vedením svojich vedúcich. Mimoriadny úspech u detí mal chutný guľáš.

Vychovávateľka Terézia Zagorová

Čítať celý článok...
 
Domček, domček, kto v tebe býva? PDF Tlačiť E-mail

Malé divadelné predstavenie, ktorým ukončili čítanie mladším kamarátom sa im vydarilo. Tentoraz im čítali z knihy Ady Žigovej „ O snehuliakovi s horúcim srdcom.Túto zdramatizovanú rozprávku hrali tretiaci škôlkarom a prvákom z 1.B triedy Nachvíľu sa zmenili na zvieratká, ktoré našli domček v lese a bývali v ňom spolu.

Čítať celý článok...
 


Stránka 11 z 25


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB