gototop

Úvod Aktuality
Aktuality
Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu PDF Tlačiť E-mail

Dňa 18 júna, tohto roku boli  žiaci 3.C triedy pozvaní na podujatie „Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu“ organizované mestskou časťou Košice – Západ pri príležitosti projektu Dni Terasy. Lekárom, zdravotným sestričkám a ľuďom, ktorí prišli darovať krv zarecitovala Julka Sepešiová text „S nosom na prechádzke“ od Daniela Heviera.

Čítať celý článok...
 
NAŠE MESTO PDF Tlačiť E-mail

Za  finančnej podpory  Nadácie  Pontis  sa  už po deviaty krát uskutočnilo 12.júna 2015  najväčšie  podujatie  firemného  dobrovoľníctva  na  Slovensku  a v strednej Európe pod názvom  „Naše Mesto“.  V čase  od deviatej hodiny do šestnástej  dobrovoľníci pomáhali neziskovým organizáciám, školám, škôlkam v minimálne  trinástich  slovenských mestách.

Čítať celý článok...
 
Z činnosti krúžku „ZELENÁ ŠKOLA“ PDF Tlačiť E-mail

Aj v tomto školskom roku na našej škole pracujú žiaci v krúžku Zelená škola. Naša škola je tretí rok zapojená do medzinárodného environmentálneho programu s témou „Zeleň a ochrana prírody“. Činnosť krúžku je zameraná na plnenie úloh Environmentálneho akčného plánu  práce Zelenej školy.

Čítať celý článok...
 


Stránka 10 z 25


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB