gototop

Úvod Aktuality
Aktuality
Oznámenie PDF Tlačiť E-mail

Zber papiera sa kvôli stavebným prácam

odkladá na neurčito.

Ďakujeme za pochopenie.

 
Národný projekt ,,ENGLISH ONE“ PDF Tlačiť E-mail

Pani učiteľky anglického jazyka z Kežmarskej 28 v Košiciach

Mgr. Petrovičová, Mgr. Sluková a Ing. Šarudyová sa v roku 2015 zúčastnili školenia: Národné trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách pod záštitou Ministerstva školstva vedy, výskumu a športu SR- English One. Školenie pozostávalo z dvoch modulov: teoretického a praktického modulu. Po absolvovaní oboch školení boli distribuované do škôl pracovné zošity a metodické príručky pre učiteľov anglického jazyka, ktoré im pomôžu zatraktívniť vyučovacie hodiny.

Čítať celý článok...
 
Projekt náboženskej výchovy PDF Tlačiť E-mail

"Poďakovanie"

Tretí ročník projektu "Poďakovanie" sa uskutočnilo v priestoroch Kresťanského centra Apoštolskej cirkvi na Bratislavskej ulici v Košiciach. Žiaci piatich kresťanských cirkví: Evanjelickej, Gréckokatolíckej, Pravoslávnej, Rímskokatolíckej a Apoštolskej, pod  vedením svojich učiteľov vystúpili s piesňami a slovami vďačnosti za tento školský rok 2014/2015.

Moderátorom bol žiak Peter Jurík, ktorý si so spolužiakmi pripravil krátke video s udalosťami a aktivitami uplynulého školského roka. Duchovní vedúci jednotlivých cirkví vyhodnotili projekt veľmi pozitívne a dohodli sa, že ďalší ročník bude prebiehať v kostole Gréckokatolíckej cirkvi.

 


Stránka 9 z 25


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB