gototop

Komentáre 2014-2015

V pekný letný deň v piatok 12.6.2015 sa uskutočnil na ZŠ Kežmarskej 28 šachový turnaj Slniečko 2015 Turnaja sa zúčastnilo 14 detí z prvého až piateho ročníka troch škôl a jeden škôlkar!

Súťažili v spoločnom turnaji pre dievčatá aj chlapcov, ale vyhodnotení boli oddelene.

Turnaj na ZŠ Kežmarskej 28 má už dlhoročnú tradíciu a dúfajme, že sa bude ešte mnoho rokov na škole hrať.

Čítať celý článok...
 

GARDEN PARTY" - príjemná atmosféra, skvelá nálada, bohatý kultúrny program, škola krúžkov, program hier, smiech a zábava. Tak možno stručne charakterizovať podujatie organizované pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

1.júna 2015 popoludní sa školské ihrisko zmenilo na zábavný park s bohatým kultúrnym program, kde deti v jednotlivých aktivitách mali možnosť predviesť sa pred svojimi rodičmi, vyblázniť sa, vyskúšať si svoje zručnosti, potrápiť svoj rozum, tancovať, spievať a bližšie sa zoznámiť s tradičnou ľudovou kultúrou. Svoju celoročnú činnosť prezentovali krúžky pod vedením svojich vedúcich. Mimoriadny úspech u detí mal chutný guľáš.

Vychovávateľka Terézia Zagorová

Čítať celý článok...
 

Malé divadelné predstavenie, ktorým ukončili čítanie mladším kamarátom sa im vydarilo. Tentoraz im čítali z knihy Ady Žigovej „ O snehuliakovi s horúcim srdcom.Túto zdramatizovanú rozprávku hrali tretiaci škôlkarom a prvákom z 1.B triedy Nachvíľu sa zmenili na zvieratká, ktoré našli domček v lese a bývali v ňom spolu.

Čítať celý článok...
 

13.5.2015 sa žiaci 5.C Rhian Grmanová a Matej Koštiaľ po úspešnom umiestnení v školskom kole zúčastnili regionálneho kola Botanikiády. Botanikiáda 2015 niesla podtitul „Čo ukrývajú stromy“.

Čítať celý článok...
 

Za podpory Nadácie Pontis sa uskutoční najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v strednej Európe pod názvom “Naše Mesto“. Dňa 12.júna 2015, v piatok, od 9.00 do 16.00 budú dobrovoľníci pomáhať neziskovkám, školám, škôlkam v minimálne 13 slovenských mestách. Projekt Naše Mesto pomáha meniť veci okolo nás. Umožňuje nám všetkým priložiť ruku k dielu, aby sme spoločnými silami zlepšili prostredie v ktorom žijeme.

Čítať celý článok...
 


Stránka 7 z 15


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB