gototop

Komentáre 2014-2015

Pani učiteľky anglického jazyka z Kežmarskej 28 v Košiciach

Mgr. Petrovičová, Mgr. Sluková a Ing. Šarudyová sa v roku 2015 zúčastnili školenia: Národné trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách pod záštitou Ministerstva školstva vedy, výskumu a športu SR- English One. Školenie pozostávalo z dvoch modulov: teoretického a praktického modulu. Po absolvovaní oboch školení boli distribuované do škôl pracovné zošity a metodické príručky pre učiteľov anglického jazyka, ktoré im pomôžu zatraktívniť vyučovacie hodiny.

Čítať celý článok...
 

"Poďakovanie"

Tretí ročník projektu "Poďakovanie" sa uskutočnilo v priestoroch Kresťanského centra Apoštolskej cirkvi na Bratislavskej ulici v Košiciach. Žiaci piatich kresťanských cirkví: Evanjelickej, Gréckokatolíckej, Pravoslávnej, Rímskokatolíckej a Apoštolskej, pod  vedením svojich učiteľov vystúpili s piesňami a slovami vďačnosti za tento školský rok 2014/2015.

Moderátorom bol žiak Peter Jurík, ktorý si so spolužiakmi pripravil krátke video s udalosťami a aktivitami uplynulého školského roka. Duchovní vedúci jednotlivých cirkví vyhodnotili projekt veľmi pozitívne a dohodli sa, že ďalší ročník bude prebiehať v kostole Gréckokatolíckej cirkvi.

 

Dňa 18 júna, tohto roku boli  žiaci 3.C triedy pozvaní na podujatie „Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu“ organizované mestskou časťou Košice – Západ pri príležitosti projektu Dni Terasy. Lekárom, zdravotným sestričkám a ľuďom, ktorí prišli darovať krv zarecitovala Julka Sepešiová text „S nosom na prechádzke“ od Daniela Heviera.

Čítať celý článok...
 

Za  finančnej podpory  Nadácie  Pontis  sa  už po deviaty krát uskutočnilo 12.júna 2015  najväčšie  podujatie  firemného  dobrovoľníctva  na  Slovensku  a v strednej Európe pod názvom  „Naše Mesto“.  V čase  od deviatej hodiny do šestnástej  dobrovoľníci pomáhali neziskovým organizáciám, školám, škôlkam v minimálne  trinástich  slovenských mestách.

Čítať celý článok...
 

Aj v tomto školskom roku na našej škole pracujú žiaci v krúžku Zelená škola. Naša škola je tretí rok zapojená do medzinárodného environmentálneho programu s témou „Zeleň a ochrana prírody“. Činnosť krúžku je zameraná na plnenie úloh Environmentálneho akčného plánu  práce Zelenej školy.

Čítať celý článok...
 


Stránka 6 z 15


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB