gototop

Úvod Články/Komentáre
Komentáre 2012-2013

Základná škola je už 45 rokov v povedomí verejnosti ako škola so zameraním na výučbu cudzích jazykov. V tejto cudzojazyčnej tradícii pokračujeme aj v súčasnom období prebiehajúcej novej školskej reformy. Na škole vyučujeme päť cudzích jazykov - anglický, ruský, nemecký, francúzsky a taliansky jazyk. Máme stabilný kvalifikovaný kolektív pedagogických zamestnancov a veľmi dobré didaktické a materiálne podmienky na realizáciu edukačného procesu.

Čítať celý článok...
 

V mesiaci máj sme sa zúčastnili na besede so spisovateľom Danielom Hevierom. Beseda bola o knihe KR.V. alebo Kráľovná Viktória.  Hoci kniha je o chorobe krvi hemofílii

Čítať celý článok...
 

Dňa 1. júna 2013 sme sa oba turistické krúžky našej školy vybrali na vzdialenú, ale o to vzrušujúcejšiu cestu a zároveň i plavbu výletnou prezidentskou loďou „Artur“, po rieke Bodrog. Naša cesta začala v Košiciach, pokračovala autobusom do obce Viničky  nachádzajúcej sa pod južnými svahmi Zemplínskych vrchov a na Východoslovenskej nížine v nadmorskej výške 100 m.

Čítať celý článok...
 

Ďakujem všetkým zamestnancom, ktorí pre našich žiakov pripravili príjemný celodenný program pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Pri organizácii sa podieľali aj rodičia žiakov našej školy, ďakujem im za ústretovosť a spoluprácu.

Čítať celý článok...
 

U pani riaditeľky sa nám veľmi páčilo. Pani riaditeľka nás ponúkla keksíkmi a "kávičkou". Pýtala sa nás ako sa nám v škole páči, či sa nám darí, čo nás v škole zaujalo ... Prečítali sme jej zo šlabikára a zaspievali pesničku. Tešíme sa, že nám dala do zošita svoj podpis a pečiatku školy.

Fotogaléria z návštevy

 


Stránka 1 z 11


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB