gototop

Úvod


Pani riaditeľka na konci roka opäť privítala našich krásnych veľkých prváčikov. Zástupcovia z každej triedy ukázali pani riaditeľke svoje zošity.

Čítať celý článok...
 

Boli sme na A L P I N K E

Po celoročnej usilovnej a namáhavej práci, sme sa s pani učiteľkou triednou dohodli, že si spravíme deň voľna a to na školskom výlete. Vybrali sme sa do neďalekej rekreačnej oblasti Alpinka.

Čítať celý článok...
 

V piatok 18. 5. deti z krúžku Pohybové hry navštívili detský areál Anička. Zahrali si minigolf a v areáli si veselo zašantili, zaskákali a zabehali.

Fotogaléria

Mgr. Marcela Žifčáková

 

Žiaci 5.A, 5.C a 6.C sa v dňoch od 28.5 do 1.6.2012 učili v Škole v prírode. Miestom ich vyučovacieho procesu bol Hotel Kolowrat Tatranská Javorina. V malebnom kútiku našej prírody Belianských Tatier striedali výchovné aktivity s vyučovaním.

Čítať celý článok...
 

Hosť v triede

Cieľom bolo pozvať "Svet do školy". V triede sa zúčastnili rodičia, starí rodičia alebo bývalí žiaci a  rozprávali sa o svojom štúdiu a zamestnaní. Úlohou bolo motivovať mladú generiáciu

Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 12


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB