gototop

Úvod Aktuality Boj o putovný pohár v ŠKD
Boj o putovný pohár v ŠKD PDF Tlačiť E-mail

Vo štvrtok -  25.4. 2019 - sme mali krásne počasie a využili sme ho na športové aktivity. V školskom klube máme tradíciu v boji o Putovný pohár. Tentoraz si deti  zmerali silu v disciplíne štafetový beh. Súťažili v prvom kole všetci druháci.

Vyhrali deti z 2.C.  Druhé kolo vyhrala trieda 1.A a napokon vo veľkom finále, kde si víťazné tímy zmerali svoje sily, vyhrala trieda 2.C. Deti sa snažili, celé triedy  navzájom spolupracovali. Pracovali ako jeden tím. Keďže v ŠKD máme aj staršie deti, tak nakoniec v súboji proti sebe nastúpili jednotlivci, ktorí zabehli celú trať - celý okruh  ihriska. Najrýchlejší bol Adam Dzurovčák zo 4.C. Víťazom blahoželáme a všetkým ďakujem za snahu a účasť.

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB