gototop

Úvod Aktuality Školské kolo Hviezdoslavov Kubín
Školské kolo Hviezdoslavov Kubín PDF Tlačiť E-mail

Timková Michaela

Som rada, že som mohla recitovať v školskom kole súťaže v prednese, Hviezdoslavov Kubín. Páčili sa mi všetci, ktorí recitovali. Bolo ťažké vybrať tých najlepších z poézie a prózy, ktorí postúpili do okresného kola. Budeme im držať palce!

 

 

 

Róbert Koglovitsch

Bol som na Hviezdoslavovom Kubíne. Pavol Ország Hviezdoslav bol slovenský básnik. Na súťaž išli moji spolužiaci. Všetky prednesy sa mi páčili, no porota rozhodla, že mám prvé miesto v poézii. Prvé miesto v próze si vyrecitoval Fedor Palko. V porote bola p. učiteľka Kudlovská, p. uč.  Pástorová a deviatak Adam Trcka. Na začiatku nám zarecitovali básničky dve šikovné prváčky.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB