gototop

V týchto dňoch žiaci   6. ročníka   v spolupráci s  Junior Achievement  JA  Slovensko úspešne absolvovali  vzdelávací program

JA ZÁKLADY PODNIKANIA.

 

V piatich blokoch PENIAZE, ORGANIZÁCIA, MANAŽMENT, VÝROBA, MARKETING sa žiaci    oboznámili  so základnými pojmami finančnej gramotnosti a  prakticky precvičovali   rôzne situačné modely  zo sveta financií.   Kontakt  medzi ekonomickou teóriou a praktickým svetom ekonomiky a obchodu žiakom v 6 . B triede  sprostredkovala  pani Janka Marcinová, ktorej ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Tatiana Šarudyová, koordinátor FG

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB