gototop

 

"Čítajme si spolu" pre žiakov 1. stupňa.

Hostia: 1. Zbyňo Džadoň - populárny spevák, textár, hudobník, rozhlasový moderátor a spisovateľ.

2. mamky, oteckovia, babky, dedkovia

 

.... a ako nám to dopadlo?

Rodič (mamička) z 2.B triedy

Dobrý deň,

som veľmi rada, že som sa tento rok mohla zúčastniť projektu Číta celá rodina. Čítala som v 2.B, detičky boli úžasné, pani učiteľka tiež. Skvelý nápad, ako deťom v dnešnej dobe tabletov a mobilných telefónov ukázať, že aj také naoko obyčajné čítanie knižiek má svoje čaro. Deti s napätím počúvali a keby sa dalo, čítam im aj celý deň!

S pozdravom Slávka Popovičová

 

P. knihovníčka z knižnice na Humenskej ulici:

Dobrý deň,

chcela som sa predovšetkým Vám, ale aj Vašim kolegyniam a samozrejme pani riaditeľke veľmi pekne poďakovať za skvelý priebeh ČCR. Bolo to naozaj pekne pripravené a celý prvý stupeň si tento deň iste užil. Verím, že sa nám to podarí aj o rok.

S pozdravom Natália Loebeová

Žiaci 2. ročníka:

Ako to v tento deň u nás vyzeralo.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB