gototop

Milí rodičia, učitelia, žiaci !

V rámci výzvy Grantového programu na rok 2018  FONDu  ZDRAVIA MESTA KOŠICE, n. f.

naša škola napísala na tému „Odložme mobily i tablety a pobežme do prírody.“

projekt pod názvom: „Ideme sa hrať, pridajte sa k nám“.

 

Cieľ:  Zamerať sa na aktívne pohybové činnosti žiakov našej školy a detí z družobnej  materskej školy na školskom ihrisku.

Naším cieľom bude okrem organizovaných foriem telovýchovných činností (vyučovacie hodiny telesnej výchovy, záujmová telovýchovná činnosť) zaviesť i neorganizované formy, ktoré predstavujú tie, kde deti cvičia, rekreačne športujú sami v spoločnosti kamarátov vo voľnom čase,v ŠKD a pod.

Zameranie:

Zameriame sa na  aktivity:

a) zorganizovanie aktivít – pohybových hier pre žiakov v prírode, v školskom átriu počas

prestávok

c)  zakúpenie hier  - pomôcok do prírody

Podaný projekt bol úspešný a od Fondu zdravia sme získali finančnú podporu 200 € . Zakúpili sme  pomôcky do prírody  –  preliezacie tunely pre menších žiakov,  sady péntaque gule na spoločenskú francúzsku hru, cvičebné šatky sport thieme,  hry -  lov na rybičky v  plastových bazénoch a za finančnej spoluúčasti Rady rodičov sa zakúpil do školského átria exteriérový stôl na stolný tenis. Čo všetko sa dá s týmito pomôckami robiť, vidieť na fotografiách.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB