gototop

Dňa 16.5.2018 sa dve žiačky z 5.B Adina Matiová a Barbora Švehlíková zúčastnili regionálneho kola Botanikiády. Po školskom kole, ktorý prebiehal formou elektronického testu v troch triedach piateho ročníka menované dve najúspešnejšie žiačky reprezentovali našu školu.

 

 

Botanikiáda mala v tomto roku svoj deviaty ročník. Túto súťaž pripravila Botanická záhrada UPJŠ v spolupráci s Prírodovedeckou fakultou a sponzormi.  V tomto roku Botanikiáda niesla podtitul „Botanika na tanieri“. Zúčastnili sme sa znova  motivujúceho podujatia a zároveň sme mali možnosť niečo dobré a zdravé aj ochutnať.

 

Mgr. Dovinová Dagmar

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB