gototop

Napísali o nás TU

V piatok 11. mája sa Terasáčik niesol v sviatočnom a rozprávkovom duchu. Tento deň u nás patril všetkým mamičkám a strávili sme ho v príjemnej, priateľskej a veselej atmosfére.  Mamičky i deti sa na chvíľku preniesli do sveta rozprávok, a to vďaka divadielku „Z rozprávky do rozprávky“ – v podaní žiakov Základnej školy Kežmarská 28. Po občerstvení sa tvorilo a kto mal chuť, mohol vyrobiť darček pre svoju mamičku. Všetkým mamičkám ešte raz želáme veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody.

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB