gototop

Dňa 25.4.2018 sa žiačky 7.C triedy pod vedením p.uč. Dovinovej zúčastnili Obvodného kola biologickej olympiády kategórie D v projektovej časti. Viktória Gillingerová s témou Dôvody a riešenie nevhodného správania u psa

sa umiestnila na 1.mieste a Karin Maliňáková s témou  Môj štvornohý miláčik na 2. mieste. Žiačky v rámci svojej práce mali uskutočniť výskum a spracovať jeho pozorovania, zistenia do písomnej podoby a spracovaním posteru. Celkom sa im to teda podarilo a za reprezentáciu školy a úspech im ďakujeme a gratulujeme.

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB