gototop

Dňa 10.5.2018 sa v CVČ Domino uskutočnila postupová súťaž v letnom aranžovaní rastlín na tému: Kytica z lúčnych kvetov + darček (vyzdobená krabica od topánok). Kyticu bolo potrebné zhotoviť výlučne zo záhradného a prírodného materiálu.

Našu školu reprezentovali v II. kategórii tri žiačky z 9.B triedy pod vedením p.uč Dovinovej. Karin Halásová sa umiestnila na 2. mieste a postúpila do KK. Lea Dávidová získala čestné uznanie a postúpila do KK. Žiačkam ďakujeme za reprezentáciu našej školy a gratulujeme.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB