gototop

V čase od 9.  do 14. apríla sme  prežili krásny oddychový  týždeň v škole v prírode. V malej dedinke Bystrá v Nízkych Tatrách  sme zažili veľa veselých dní, spoznávali sme sa navzájom, vytvorili sme si nové kamarátstva, športovali sme, súťažili, zabávali sa a obdivovali jarnú prírodu.

 

Navštívili sme Bystriansku jaskyňu,  farmu Ajax s domácimi zvieratkami, zatúrovali sme si na Tále a vykúpali sa vo wellness. Za úžasné  zážitky  ďakujeme našim pani učiteľkám T. Melichovej, Ž. Ištvanovej, J. Kapcovej, A. Kubičkovej a T. Šarudyovej, ktoré  tento program nielen pripravili, ale sa nám aj venovali a starali  sa o nás.

 

žiaci 5. ročníka

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB