gototop

Milí rodičia, priatelia, kolegovia, známi!

Obraciame sa na Vás s prosbou, ak ste ešte nevenovali 2% z dane  inej prospešnej veci, mohli by Vaše percentá pomôcť ako príspevok na  rehabilitačný pobyt v Adeli s.r.o Piešťany pre nášho syna Dávida Fodora, ktorého zdravotný stav si po ťažkej autohavárii vyžaduje dvadsaťštyri hodinovú starostlivosť a nepretržité rehabilitácie  v odborných zdravotných strediskách. Má poruchu okulomotoriky, neovláda ľavú časť tela a potrebuje ju precvičovať.

 

Ak sa tak rozhodnete, doručte prosím vyplnené vyhlásenie s kontaktnými údajmi OZ Človek medzi ľuďmi pani Uhrincovej, hospodárke školy. Zabezpečíme, aby sa tieto finančné prostriedky dostali k Dávidovi.

 

Všetkým darcom vopred veľmi pekne ďakujeme. Rodičia Paťa a Rudo Fodoroví.

Kontaktné údaje:

Občianske združenie Človek medzi ľuďmi, Wuppertálska 1405/27, 040 23  Košice-Sídlisko KVP,

IČO 42110742

 

Dávidov príbeh

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB