gototop

Už je zima, už je tu, budeme sa kĺzať... Takto sme si spievali v našej telocvični, keď k nám 8. decembra zavítali kamaráti z MŠ Kežmarská 46 spolu s pani učiteľkami. V zasneženej telocvični sa už na nich tešili prváci. A tak sme sa zabávali. Šantili sme na ľade, stavali snehové gule, hrali hokej a lyžovali sme sa.

Radosť sme urobili aj rybám v rybníku.

 

Čas v milej spoločnosti uteká rýchlo a my sme sa po veselo strávenej hodinke museli rozlúčiť. Uvidíme sa o pár týždňov, keď si škôlkari prídu „vyskúšať učenie sa v školských laviciach“. Príďte aj vy medzi nás!

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB