gototop

V jedno krásne marcové dopoludnie sme sa  spolu s ďalšími spolužiakmi so 4.A triedy a pani učiteľkou Ruščákovou vybrali k našim malým kamarátom do škôlky na Kežmarskej ulici.  Deti boli prekvapení z našej návštevy.  Pýtali sa nás, prečo sme prišli.  A my sme im s radosťou oznámili, že máme pre nich prekvapenie – budeme čítať z knižky O snehuliakovi s horúcim srdcom od spisovateľky Ady Žigovej

a hrať známu rozprávku O vlkovi a kozliatkach v modernej úprave. Počas celého príbehu nás deti so zatajených dychom sledovali a úsmevy nenechali na seba dlho čakať.  Odmenou pre nás boli ich rozžiarené očká, široký úsmev a veľký potlesk.  Sľúbili sme im, že o rok prídeme opäť.

 

Lukáško Pavlík, 4.A trieda

Deti v škôlke počúvali a páčilo sa im naše čítanie. Vyšlo nám to podľa našich predstáv. V škôlke bola príjemná atmosféra.

Maximka Isabel Lučkanič, 4.A trieda

 

Naše divadelné predstavenie v škôlke sa deťom veľmi páčilo. S radosťou sledovali veselý príbeh o kozliatkach. Na konci nám tlieskali.

Johanka Ivanová, 4.A trieda

 

V škôlke sa mi veľmi páčilo. Deti s úžasom tlieskali. Viac sa im páčilo naše divadielko ako čítanie. Bola som trošku nervózna, ale keď  sme začali, nervozita prešla.

Peťka Kupcová, 4.A trieda

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB