gototop

Úvod Aktuality Spiatočné balíky v rámci projektu European Christmas Decoration Exchange sú tu.
Spiatočné balíky v rámci projektu European Christmas Decoration Exchange sú tu. PDF Tlačiť E-mail

Začiatkom mesiaca december nám začali prichádzať prvé vianočné ozdoby z partnerských škôl prihlásených do projektu. Tak poďme sa spolu na nich pozrieť.

Žiaci z krúžku Zelená škola plní očakávania a prekvapenia rozbaľovali balíčky, komentovali a hodnotili. Na obrázkoch č.1 a č.2 sú vianočné ozdoby z Poľska mesta Poznaň. Na obr.č.3 taktiež

z Poľska mesta Poznaň školy Leader School.

 

Z Estónska sú ozdoby na obr. č. 4 a č. 5 obr. č. 6 reprezentuje Macedónsko, škola z mesta Prilep. Nemecké vianočné ozdoby a projekt sú na obr. č. 7 obr. č. 8 a č. 9 nám pripomína čaro vianočných ozdôb opäť škola z Poľska z mesta Bielsk. Osemročné gymnázium z Nemecka má svoje výrobky na obr. č. 16 a č. 17. Škola z Chorvátska mesta Jakšic s informačným CD o vianočných tradíciách je na obr. č. 19, obrázok č. 21 uzatvára svojimi ozdobami škola z Poľska z Kolobrzegu.

Všetkým partnerským školám ďakujeme za ich priblíženie si vianočných sviatkov a prajeme príjemné prežitie týchto sviatkov.

Spracovala: Mgr. Dovinová Dagmar a žiaci ZŠ

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB