gototop

Úvod Aktuality Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu
Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu PDF Tlačiť E-mail

Dňa 18 júna, tohto roku boli  žiaci 3.C triedy pozvaní na podujatie „Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu“ organizované mestskou časťou Košice – Západ pri príležitosti projektu Dni Terasy. Lekárom, zdravotným sestričkám a ľuďom, ktorí prišli darovať krv zarecitovala Julka Sepešiová text „S nosom na prechádzke“ od Daniela Heviera.

Pán doktor ochotne deťom odpovedal na ich zvedavé otázky. Dozvedeli sa množstvo informácií o darovaní krvi. Mali možnosť vidieť usmievavých ľudí, ktorí sa milej pani sestričky s ihlou v ruke nezľakli a s hrdosťou si sadli do kresla a darovali krv deťom, ktoré to potrebujú.

Mgr. Marcela Žifčáková

Fotografie

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB