gototop

Úvod Aktuality NAŠE MESTO
NAŠE MESTO PDF Tlačiť E-mail

Za  finančnej podpory  Nadácie  Pontis  sa  už po deviaty krát uskutočnilo 12.júna 2015  najväčšie  podujatie  firemného  dobrovoľníctva  na  Slovensku  a v strednej Európe pod názvom  „Naše Mesto“.  V čase  od deviatej hodiny do šestnástej  dobrovoľníci pomáhali neziskovým organizáciám, školám, škôlkam v minimálne  trinástich  slovenských mestách.

Aj  našej škole pomáhali dobrovoľníci z firmy T-Systems Slovakia,  AT&T Global  Network Services Slovakia , PricewaterhouseCoopers Slovensko, Aupark Tower Košice ako aj dobrovoľníci z radov našich žiakov, rodičov a zamestnancov našej školy pri odstránení  hrdze z plota a natretí plota zelenou farbou  z Popradskej ulice. Projekt Naše Mesto pomáha našej škole už tretíkrát meniť veci okolo nás. Umožňuje nám všetkým priložiť ruku k dielu, aby sme spoločnými silami zlepšili prostredie v ktorom žijeme.

 

Všetkým srdečne ďakujeme !

Spracovala: Mgr.Dagmar  Dovinová

 

Fotogaléria

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB