gototop

Úvod Aktuality Domček, domček, kto v tebe býva?
Domček, domček, kto v tebe býva? PDF Tlačiť E-mail

Malé divadelné predstavenie, ktorým ukončili čítanie mladším kamarátom sa im vydarilo. Tentoraz im čítali z knihy Ady Žigovej „ O snehuliakovi s horúcim srdcom.Túto zdramatizovanú rozprávku hrali tretiaci škôlkarom a prvákom z 1.B triedy Nachvíľu sa zmenili na zvieratká, ktoré našli domček v lese a bývali v ňom spolu.

 

 

 

Na tvárach im bolo vidieť úsmev. Určite boli spokojní. Snažili sme sa všetci.Zaujalo ma to. Bol som zvedavý, či sa deťom naše vystúpenie bude páčiť.

Jakub Štefek

Na záver nám tlieskali tak dlho, že po divadielku sme sa išli ukloniť ešte raz.Deti v škôlke a naši prváci z 1.B  pozorne počúvali.  Čítali sme tri príbehy a hrali divadielko.  Prváci mali triedu veľmi pekne vyzdobenú a prijali nás srdečne.

Johanka Ivanová a Miška Martinková

Fotogaléria Čítanie v škôlke
Fotogaléria Čítanie prvákom

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB