gototop

Úvod Aktuality Planéta vedomostí
Planéta vedomostí PDF Tlačiť E-mail

Naša pani učiteľka matematiky a fyziky, RNDr. Ľuba Macháčová, za  využívanie digitálneho obsahu vzdelávacieho portálu Planéta vedomostí, ktorý spustilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, bola odmenená leteckým zájazdom do Ríma. Gratulujeme a prajeme veľa osobných i pracovných úspechov.

Digitálny vzdelávací obsah Planéta vedomostí

je bezplatne sprístupnený na novom portáli http://planetavedomosti.iedu.sk . Portál obsahuje viac ako 30 000 interaktívnych vzdelávacích materiálov z matematiky, fyziky, chémie, biológie a prírodovedy.

 

Všetci používatelia majú možnosť pristupovať ku vzdelávacím materiálom voľne bez nutnosti prihlásenia sa na portál. Pedagógovia majú možnosť získať prístup aj k funkcionalite vytvárania príprav na hodiny a zadaní pre samostatnú prácu žiakov na základe registrácie do programu DIGIPEDIA.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB