gototop

Základné, materské a stredné školy z celého Slovenska sa zapojili aj v tomto školskom roku do grantového kola "Pomáhame vyrásť" programu Zelená škola. Naša Základná škola bola jednou zo škôl, ktorá dostala finančnú podporu na zrealizovanie projektu pod názvom:

Učenie a relax v zelenej oáze.

Naším cieľom bolo obnoviť zelenú plochu v školskom átriu revitalizáciou pôdy, obnovou vysadených rastlinných druhov trvaliek, liečivých bylín. Čo sa nám úspešne podarilo. Na financovaní sa podieľala  IKEA a CEEV Živica.

IKEA kladie dlhodobo veľký dôraz na ochranu a zlepšovanie životného prostredia po celom svete. Snahou je vzbudiť záujem o životné prostredie najmä medzi deťmi a preto sa táto spol. sa stala generálnym partnerom programu Zelená škola, ktorý realizujú spoločne s Centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica.

Fotogaléria

Záverečná správa

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB