gototop

Úvod OZ rodičov Pomohli nám

"Žijeme ďalej vo svojich deťoch." EURIPIDES

Ďakujeme všetkým rodičom a priaznivcom školy za akýkoľvek druh pomoci.

Ďakujeme všetkým, ktorí majú na srdci radosť a spokojnosť našich detí. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú skrášliť prostredie, zakúpiť nové, modernejšie učebné pomôcky a kancelárske potreby, zavádzať informačno-komunikačné technológie, rozvíjať športovú činnosť detí obohatiť školský klub o hry rozvíjajúce tvorivosť žiakov.

 

Sponzori

RAJO a.s.,  STAVOMAT s.r.o. Košice, Ing. Dana Labašová, Dalkia s.r.o. Košice,  Nadácia COOP Jednota, Mestská časť Košice-Západ, Kosit, Slovenský šachový zväz, PaedDr. Jana Poprocká, Ing. Peter Jedinák, Fond zdravia mesta Košice, Zuzana Tobákošová, Ing. P. Birčák, Ing. Juraj Tobák, Patrícia Špišáková, Ing. Miloslav Čurilla, Jazyková škola Berlitz, Lucia Štefánová, MUDr. Ondrej Gerenda, Ing. Július Rezeš, Davital, Ing. D. Pecko, MUDr. Sudzinová, rodina Joščáková, p. Sova, Mgr. Jana Kováčiková,  Mgr. Edita Rezešová, cestovná kancelária a umelecká agentúra Elán s r. o. – Mgr. Pavol Krausz, JUDr. Martina Mižíková, MUDr. Jozef Szilaszi

Dary

Dalkin – Ing. Ľuboš Kertész, Združenie FEMAN – Zvonárska 21 – KE, Miestny úrad – mestská časť – Košice/Západ, príspevok z primátorského punču, prof. Ing. Jozef Lauro, CSc., MARSAB – firma, Tepláreň Košice – Ing. Ján Ferenci, Prvá komunálna banka – Ing. Ján Sládeček, vrchný riaditeľ informatiky divízie, Hypermarket Carrefour – Ing. Igor Janok, Generali – poisťovňa – Ing. Igor Kmety, CSc., MVDr. Ivan Šefčík, Mgr. Jana Francisciová, Mgr. Jana Lacková

 

 

QComp

Rajo

 

Stavomat

Ing.D.Tučeková

Ďakovný list Ing.D.Tučekovej

 

ďakovný list

ďakovný list

MultiServ

logo firmy MultiServĎakujeme za štedrý dar firme MultiServ vedenie firmy MultiServ odovzdáva šek riaditeľke ZŠ

Metro

logo firmy MetroĎakujeme za pomoc pri organizovaní Dňa zdravej výživy

Hotel Slovan

Ďakujeme vedeniu hotela Slovan za pomoc pri zabezpečení recepcie pri príležitosti medzinárodného projektového stretnutia Socrates dňa 14. 4. 2005 s učiteľmi partnerských škôl z Atén – Lagonici (Grécko), Cosenza (Taliansko), Narva (Estónsko) a Utrecht (Holandsko).

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB