gototop

Úvod O škole Objednávky faktúry zmluvy do 11.10.2018

 

Zverejňovanie do 11.10.2018

 

Objednávky

Prehľad objednávok:

 

Faktúry

Prehľad faktúr:

Zverejňovanie faktúr podľa zákona č. 382/2011, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám.

 

 

 

 

Zmluvy

Prehľad zmlúv:

Zverejňovanie zmlúv podľa zákona č. 382/2011, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám.

Zmluva Maxisport s.r.o. Zmluva Talenty s.r.o Zmluva s CUBS Zmluva s CK Fany Zmluva o nájme nebytových priestorov Zmluva o nájme nebytových priestorov Zmluva o dodávke a odbere tepla Kúpna zmluva - učebnice anglického jazyka Dodatok č. 2 k zmluve 200900921 Zmluva o poskytnutí grantu Darovacia zmluva Zmluva o poskytnutí grantu Zmluva o výpožičke Zmluva o grant Zmluva o nájme Zmluva o bezodplatnom prevode majetku štátu Zmluva o dodávke didaktických prostriedkov Zmluva o spolupráci na projekte s EDUCATE Slovakia Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov Zmluva o bezodplatnom prevode majetku štátu Zmluva o dielo č. 3/2015 Zmluva o nájme s Empire Kúpna zmluva na učebnice anglického jazyka Zmluva o dielo č.2/2015 Zmluva č.4/2015 o preprave osôb Zmluva o bezodplatnom prevode majetku štátu Zmluva o poskytnutí grantu Príkazna zmluva Kúpna zmluva - učebnice ANJ 3.-5. ročník Zmluva o poskytovaní služieb škole Zmluva o spolupráci - rámcová zmluva Rámcová zmluva - DATALAND Dotatok - zmluva o nájme - ŠK Pyramída Zmluva o spolupráci - čiastková k rámcovej zmluve Zmluva o prevode majetku - NÚCEM Zmluva o výpožičke Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov Zmluva o nájme - Jazyková škola EMPIRE Dodatok k zmluve o zabezpečovaní mliečnych výrobkov - RAJO Zmluva o nájme - SZUŠ Prakovce Zmluva o nájme - Tenisový klub Mladosť Zmluva o nájme - volejbal Zmluva o výpožičke - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva o účasti na projekte a zapožičaní didaktickej techniky - Ústav informácií a prognóz školstva Darovacia zmluva - Teho Zmluva o grante - Nadácia Pontis Zmluva o výpožičke nebytových priestorov na voľby do Európskeho parlamentu Zmluva o dielo na prípravu a realizáciu prác - Stredisko služieb škole Darovacia zmluva s centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica Zmluva o výpožičke nebytových priestorov na prezidentské voľby - 2. kolo Zmluva o výpožičke nebytových priestorov na prezidentské voľby Zmluva o dielo - Oprava nefunkčnej kanalizácie - z átria školy Zmluva o spolupráci s Centrom voľného času Zmluva o výkone diela podláh „Výmena nášľapných vrstiev" Zmluva o spolupráci na národnom projekte Aktivizujúce metódy vo výchove Zmluva o nájme veľkej telocvične Zmluva o dielo - SETEX Zmluva o dielo - INŠTALACENTRUM Zmluva s TENISOVÝM KLUBOM MLADOSŤ Zmluva o spolupráci na projekte "EDUCATE SLOVAKIA" Zmluva s výskumným ústavom detskej psychológie a patopsychológie Zmluva so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania Zmluva so Strediskom služieb škole Zmluva o výpožičke - Voľby 2. kolo Zmluva o usporiadaní a spolufinancovaní okresného a školského kola súťaže v zrýchlenom šachu Zmluva o výpožičke - Thiessen Zmluva o nájme nebytových priestorov - p. Thiessen Zmluva o nájme nebytových priestorov - p. Jedinák Rámcová dohoda na kancelársky materiál Zmluva o dielo č. 1_2013 Zmluva o spolupráci - so Súkromným školským strediskom záujmovej činnosti Petzvalova 4, Košice Zmluva o rámcových podmienkach na spoluprácu pri realizácii projektu Zmluva o poskytnutí grantu na stiahnutie Zmluva o nájme na stiahnutie Zmluva o zabezpečení mliečnych výrobkov RAJO na stiahnutie Zmluva o poskytovaní vybraných činnosti na stiahnutie Zmluva o dielo - Stavebné úpravy na stiahnutie Zmluva o zabezpečení Vzdelávacieho a relaxačného pobytu zamestnancov školy Zmluva o dielo 01/2012 na stiahnutie Zmluva o obstaraní pobytu - Škola v prírode Zmluva o spolupráci s UPJŠ 2012 na stiahnutie Zmluva o poskytnutí grantu z Fondu zdravia mesta Košice na stiahnutie Zmluva o poskytnutí dotácie s MČ Košice Západ na stiahnutie Zmluva o spolupráci s UPJŠ na stiahnutie Zmluva o nájme č. 212042012 na stiahnutie Zmluva o nájme č. 212032012 na stiahnutie Zmluva o nájme č. 01/2012 na stiahnutie Zmluva o prenájme č. 21202012 na stiahnutie Zmluva o prenájme č. 212022012 na stiahnutie Zmluva o prenájme č. 212082011 na stiahnutie Zmluva o prenájme č. 212072011 na stiahnutie Zmluva o vykonávaní prac. zdravotnej služby na stiahnutie Zmluva o nájme č. 212032011 na stiahnutie Zmluva o nájme č. 212042011 na stiahnutie Zmluva o spolupráci na stiahnutie

 

Kolektívna zmluva

 

Kolektívna zmluva 2016 - 2018 na stiahnutie zverejnená 29.2.2016

Príloha kolektívnej zmluvy

Dodatok č.1

Dodatok č.2

Kolektívna zmluva 2018 - 2022 na stiahnutie zverejnená 09.3.2018

Príloha kolektívnej zmluvy

Doplnok ku kolektívnej zmluve

 

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB