gototop

Úvod


Vianoce nie sú o otvorení darčekov, ale o otvorení našich sŕdc.
Naši žiaci si pre vás pripravili malé darčeky  dúfajúc, že potešia nielen oči, ale aj srdcia Košičanov.
Takmer celá škola sa  v období adventu podieľala na príprave pohľadníc, ktoré si aj vy čoskoro možno nájdete vo svojich poštových schránkach.

Čítať celý článok...
 

Slovenský festival poézie Beniakove Chynorany súťažnou formou prispieva k rozvoju slovenského amatérskeho prednesu, poskytuje priestor vzájomnej konfrontácii výsledkov umeleckej tvorby recitátorov, objavuje mladé recitátorské talenty a formou vzdelávacích seminárov a tvorivých dielní usmernenými recitátormi.

Čítať celý článok...
 

 

 

V dňoch 14.-19.10.2013 sme na našej škole privítali 9 žiakov a 2 pedagógov  z našej partnerskej školy - Gymnázia Maxa Steenbecka v Cottbuse.

Po zvítaní sa na železničnej stanici sme sa prepravili do našej školy, kde im žiaci pripravili vrelé privítanie spojené s príhovorm p. riaditeľky a kutúrnym programom,

Čítať celý článok...
 

Občianske združenie TATRY, v rámci projektu „Na skládky nie sme krátki!“, vyhlásilo súťaž pre základné a stredné školy, ktorej cieľom je iniciovať realizáciu praktických a osvetovo-propagačných aktivít, týkajúcich sa problematiky nelegálnych skládok odpadu a inváznych druhov rastlín.

Čítať celý článok...
 


Stránka 4 z 8


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB