gototop

Úvod

Žiaci 8.C pod vedením p. uč. Dovinovej sa zapojili 20.marca 2019 do 9.ročníka súťaže tvorivého podujatia pod názvom „Dni energií pre žiakov 8.ročníka ZŠ“.

Cieľom tohto podujatia bolo vzbudiť u žiakov záujem o životné prostredie, zlepšiť technické myslenie i praktickú zručnosť pri tvorbe vlastných projektov a zvýšiť záujem o technické vzdelávanie.

Júlia Gálová a Karin Maliňáková vytvorili prezentáciu zameranú na znižovanie spotreby energie v domácnosti a získali 3.miesto. Klára Sepešiová a Andriana Turkina vytvorili plagát s tematikou ochrany životného prostredia vo formáte  JPG a umiestnili sa na 1.mieste.

 

Žiaci zábavnou formou rozvíjali svoje schopnosti, spolupracovali so žiakmi - stredoškolákmi a zároveň si aj overili svoje vedomosti z fyziky a environmentálnej výchovy, získali nové poznatky o elektrickej energii z obnoviteľných zdrojov, o možnostiach úspory elektrickej energie správnym používaním a výberom vhodných spotrebičov pre domácnosť.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB