gototop

Úvod

Včera, 09.06.2014, za prítomnosti viceprimátorov mesta Košice, pani Renáty Lenártovej a pána Jána Jakubova, odišla do Užhorodu z Košíc prvá vlna pomoci. Referát školstva športu a mládeže v Košiciach oslovil základné školy, aby urobili zbierku pomoci pre materskú školu a základnú školu s vyučovacím jazykom slovenským v Užhorode,

jedinú na Ukrajine. Ďakujem všetkým žiakom a rodičom našej školy, ktorí prispeli rozprávkovými knižkami, encyklopédiami v slovenskom jazyku, školskými pomôckami a hračkami. Do zbierky sme pridali množstvo zachovalých učebníc pre I. a II. stupeň ZŠ dodávané pred novou školskou reformou. Prvý transport zabezpečil splnomocnenec Košíc pre rozvoj cezhraničnej spolupráce so Zakarpatskou oblasťou Eduard Buraš, vedúca odboru školstva mesta Užhorod Oksana Babunič a riaditeľka slovenskej Materskej škôlky Lastovička v Užhorode, Vira Žmeniakova.

 


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

Click to english information
rss
Zš na FCB