gototop

Oznamy rodičom

Rodičovské združenie

 

Čítať celý článok...


vyučovanie informatickej výchovy
podpora vyučovania informatiky


Virtuálna prehliadka školy 
(odkaz sa otvorí v novom okne)


Slovníček AJ a NJ

 


Úvod
Zber papiera PDF Tlačiť E-mail

 
Dobrá vec PDF Tlačiť E-mail

Športová akadémia Mateja Tótha

Kvalitná voľnočasová aktivita v podobe krúžkov na 1. stupni základných škôl. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady.

Hlasujte za našu školu. TU

 
Štvorylka 2018 PDF Tlačiť E-mail

 

18.5.2018 sa mesto Košice prostredníctvom študentov stalo účastníkom jedinečného medzinárodného projektu Europen Quadrille Dance Festival.A my sme boli pri tom. Tancovali a tancovali v modrých a žltých tričkách, v rytme štyroch taktov.

 

Posledná úprava Streda, 30 Máj 2018 12:28
Čítať celý článok...
 
Projekt Naše mesto PDF Tlačiť E-mail

Za podpory Nadácie Pontis sa uskutoční opäť najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v strednej Európe pod názvom “Naše Mesto“. Dňa 8. júna 2018, v piatok, od 9.00 do 16.00 budú dobrovoľníci pomáhať neziskovkám, školám, škôlkam v minimálne 13 slovenských mestách. Projekt Naše Mesto pomáha meniť veci okolo nás.

Milí rodičia a priatelia našej školy. Aj keď sa spolu s rodičmi a zamestnancami školy snažíme upraviť prostredie, v ktorom sa naše deti vzdelávajú, potrebovali by sme pomoc Vašich šikovných rúk.

Prihlásiť sa môžete: - u triednej pani učiteľky - alebo telefonicky 055/642 51 92 na sekretariáte školy u p. Silvii Uhrincovej do 7. júna 2018 Po dobre vykonanej práci medzi 9.00 hod a 16.00 hod. vás čaká samozrejme aj občerstvenie. TEŠÍME SA NA VÁS !

 
Ocenenie školy PDF Tlačiť E-mail

 


Stránka 10 z 66

Naposledy pridané

Najčítanejšie

RSS kanál

English information


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

TOPlist
Click to english information
rss
Zš na FCB
Joomla extensions by Siteground Hosting