gototop

Oznamy rodičom

Rodičovské združenie

 

Čítať celý článok...


vyučovanie informatickej výchovy
podpora vyučovania informatiky


Virtuálna prehliadka školy 
(odkaz sa otvorí v novom okne)


Slovníček AJ a NJ

 


Úvod
Letné aranžovanie rastlín PDF Tlačiť E-mail

Dňa 10.5.2018 sa v CVČ Domino uskutočnila postupová súťaž v letnom aranžovaní rastlín na tému: Kytica z lúčnych kvetov + darček (vyzdobená krabica od topánok). Kyticu bolo potrebné zhotoviť výlučne zo záhradného a prírodného materiálu.

Posledná úprava Štvrtok, 17 Máj 2018 11:46
Čítať celý článok...
 
Týždeň nemeckej kultúry PDF Tlačiť E-mail

Koncom marca, pred veľkonočnými prázdninami, sa na našej škole uskutočnia akcia Týždeň nemeckej kultúry. Žiaci 6. a 7. ročníka vyrábali na hodinách nemeckého jazyka rôzne projekty a plagáty, ktorými vyzdobili chodby našej školy. Chceli tým ostatným spolužiakom priblížiť nie len jeden zo svetových jazykov, ale i kultúru, vedu a umenie.

 

Čítať celý článok...
 
Programovanie Scratch PDF Tlačiť E-mail

"Schopnosť kódovať počítačové programy je dôležitou súčasťou gramotnosti v dnešnej spoločnosti. Keď sa ľudia učia programovať v Scratch, naučia sa dôležité stratégie pre riešenie problémov, navrhovanie projektov a vyjadrovanie myšlienok. " - Mitchel Resnick, vedúci vývoja projektu Scratch.

 

Na našej škole  na 2.stupni prebieha  objavovanie základov programovania na hodinách informatiky v prostredí Scratch. Okrem vytvárania vlastných interaktívnych príbehov, animácii a základov programovania sa žiaci naučia kreatívne myslieť, systematicky uvažovať a spolupracovať.

Posledná úprava Utorok, 08 Máj 2018 14:03
Čítať celý článok...
 
Škola v prírode PDF Tlačiť E-mail

V čase od 9.  do 14. apríla sme  prežili krásny oddychový  týždeň v škole v prírode. V malej dedinke Bystrá v Nízkych Tatrách  sme zažili veľa veselých dní, spoznávali sme sa navzájom, vytvorili sme si nové kamarátstva, športovali sme, súťažili, zabávali sa a obdivovali jarnú prírodu.

 

Posledná úprava Pondelok, 30 Apríl 2018 13:07
Čítať celý článok...
 
Napísali o nás v Terasáčiku PDF Tlačiť E-mail

terasacik

 

Sviatky jari v Terasáčikovi. Celý článok TU.

 


Stránka 8 z 61

Naposledy pridané

Najčítanejšie

RSS kanál

English information


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

TOPlist
Click to english information
rss
Zš na FCB
Joomla extensions by Siteground Hosting