gototop

Oznamy rodičom

Rodičovské združenie

 

Čítať celý článok...


vyučovanie informatickej výchovy
podpora vyučovania informatiky


Virtuálna prehliadka školy 
(odkaz sa otvorí v novom okne)


Slovníček AJ a NJ

 


Úvod
Projekt Naše mesto PDF Tlačiť E-mail

Za podpory Nadácie Pontis sa uskutoční opäť najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v strednej Európe pod názvom “Naše Mesto“. Dňa 8. júna 2018, v piatok, od 9.00 do 16.00 budú dobrovoľníci pomáhať neziskovkám, školám, škôlkam v minimálne 13 slovenských mestách. Projekt Naše Mesto pomáha meniť veci okolo nás.

Milí rodičia a priatelia našej školy. Aj keď sa spolu s rodičmi a zamestnancami školy snažíme upraviť prostredie, v ktorom sa naše deti vzdelávajú, potrebovali by sme pomoc Vašich šikovných rúk.

Prihlásiť sa môžete: - u triednej pani učiteľky - alebo telefonicky 055/642 51 92 na sekretariáte školy u p. Silvii Uhrincovej do 7. júna 2018 Po dobre vykonanej práci medzi 9.00 hod a 16.00 hod. vás čaká samozrejme aj občerstvenie. TEŠÍME SA NA VÁS !

 
Ocenenie školy PDF Tlačiť E-mail

 
Botanikiáda PDF Tlačiť E-mail

Dňa 16.5.2018 sa dve žiačky z 5.B Adina Matiová a Barbora Švehlíková zúčastnili regionálneho kola Botanikiády. Po školskom kole, ktorý prebiehal formou elektronického testu v troch triedach piateho ročníka menované dve najúspešnejšie žiačky reprezentovali našu školu.

 

 

Posledná úprava Pondelok, 28 Máj 2018 06:35
Čítať celý článok...
 
Olympiáda materských škôl PDF Tlačiť E-mail

Dňa 23.05.2018 sa v športovom areáli ZŠ Kežmarská 28, Košice uskutočnilo 3. obvodné kolo športovej olympiády materských škôl v obvode Košice – Západ.

Materské školy Bernolákova, Humenská, Hronská, Ipeľská, Kežmarská, Moldavská, Muškátová, Nešporová,  Šafárikova, Trebišovská a Zuzkin park zrealizovali školské kolá a na základe výsledkov vybrali a zostavili 6-členné družstvá, ktoré súťažili v disciplínach:

1. Skok do diaľky z miesta

2. Beh - dievčatá 15 m , chlapci 20m

3. Beh cez prekážky na 10m

4. Hod do diaľky z miesta tenisovou loptičkou

Čítať celý článok...
 
Dávidovo poďakovanie PDF Tlačiť E-mail

 


Stránka 6 z 61

Naposledy pridané

Najčítanejšie

RSS kanál

English information


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

TOPlist
Click to english information
rss
Zš na FCB
Joomla extensions by Siteground Hosting